Jak zgubić nadwagę po ciąży?

Tu piszemy o wszystkim, co nie jest związane z tematyką forum i na co nie ma miejsca w innych działach

Jak zgubić nadwagę po ciąży?

Postautor: Anna » pt lip 15, 2016 4:41 pm

Niestety ćwiczyć zbytnio nie mogę... poród odbył się poprzez cesarkę... praktycznie pokarm miałam dwa miesiące... teraz już nie mam i chciałabym jakoś zacząć pozbywać się nadwagi...co mogę robić?
Anna

Re: Jak zgubić nadwagę po ciąży?

Postautor: Karolina » wt wrz 20, 2016 12:53 pm

Tak długo po cesarce dochodzisz do siebie? Dla mnie to trochę dziwne... Nie wiem, ale ja ze względu na czas bym poszła do jakiegoś lekarza... zresztą pytanie tylko co oznaczają faktycznie twoje słowa, że ćwiczyć nie możesz bo miałaś cesarkę.... bo to też niezbyt precyzyjne... Nie wiem rana jeszcze nie zagojona, sączy się? Inna sprawa, że np moja kuzynka po ciąży. jak młody miał prawie rok, bo wtedy przestała go karmić piersią, to zastosowała dietę, w połączeniu z Foreverslim i dziennie półtorej godziny na rowerku... W sumie to chyba po 3 miesiącach wróciła do swojej wagi.
Karolina

Postautor: Nina » pn gru 26, 2016 11:56 am

Moim zdaniem Karolina ma całkowitą rację
Nina

Postautor: Ania » ndz lip 16, 2017 4:30 pm

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i nie żałuję tej decyzji. W końcu pozbyłam się całej nadwagi
Ania

Postautor: nikejkaa » sob sie 12, 2017 3:58 pm

Dieta i sport - efekty przyjdą prędzej czy później :)
nikejkaa

Postautor: Maria » pt gru 22, 2017 7:29 pm

Moja siostra po tym jak skończyła karmić piersią, by wrócić do swojej wagi stosowała Slimunox. Udało sie jej tego dokonać w 3 miesiące
Maria

Wróć do Rozmowy o wszystkim