Problemy z erekcją

Tu piszemy o wszystkim, co nie jest związane z tematyką forum i na co nie ma miejsca w innych działach

Problemy z erekcją

Postautor: Piotr » ndz paź 23, 2016 6:22 pm

Od czasu jak zacząłem ćwiczyć, ale tak intensywnie, co dzień, to poprawiała mi się sylwetka, widać, już że uzyskuję rzeźbę taką jaką chciałem. Niestety są też i minusy... zacząłem mieć problemy z erekcją. Nie wiem czy zastosowanie w takim przypadku IQman będzie odpowiednim wyjściem?
Piotr

Re: Problemy z erekcją

Postautor: Janusz » pn gru 26, 2016 11:48 am

Na sam początek można spróbować, jak problemy z erekcją nie wynikają ze zmian chorobowych powinno pomóc
Janusz

Postautor: moerback » wt sty 31, 2017 7:53 pm

moerback

Postautor: Dawid » śr lut 22, 2017 4:23 am

Ja akurat stosowałem IQMan i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki osiągnąłem. Wcześniej dochodziło już do sytuacji, ze 30% zbliżeń kończyło się na próbach, bo albo erekcja była słaba, albo słabła w trakcie. Nie pomagała zmiana technik, zmiana tempa, pozycji... szczególnie to się nasilało przy zmęczeniu. Rozumiem, że stres i zmęczenie wpływają negatywnie, ale bez przesady... rozumiałbym, że nie jestem wstanie po maratonie, ale nie półgodzinnym wysiłku na działce i to zrobionym popołudniu... A tak było. Ale IQman rozwiązał idealnie ten poroblem
Dawid

Postautor: Poldek » pn maja 08, 2017 9:06 pm

Dawid i jak wygląda teraz sprawa po tym IQman? Nadal wszystko OK, czy są potrzebna, że tak pozwole sobie napisać jakieś dawki "przypominające"?
Poldek

Postautor: Jan » ndz lip 16, 2017 4:41 pm

Ja terż zdecydowałem się na IQman i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi sie osiągnąć. Znów po prostu mogę się cieszyć seksem
Jan

Wróć do Rozmowy o wszystkim