Impreza reklamowa?

Tu piszemy o wszystkim, co nie jest związane z tematyką forum i na co nie ma miejsca w innych działach

Impreza reklamowa?

Postautor: Maria » czw wrz 01, 2016 8:38 am

Planuje zrobić imprezę reklamową promująca nowy środek wspomagający dla osób ćwiczących sporty wymagające wysiłku. Co do samego środka sie nie wypowiadam, bo rozmowy na temat "zdobycia" wyłączności na całą Polskę są na ostatniej prostej i nie chcę mieć falstartu. Nie mniej zastanawiam sie nad akcjami promocyjnymi jakie mogłabym robić. I wpadłam na pomysł zrobienia coś na zasadzie otwartego party w jakimś parku w namiocie. Co sądzicie o takim czymś? Organizowaliście coś takiego? Są problemy z załatwianiem zezwoleń (jakich)? Długie ewentualnie terminy? Gdzie załatwić odpowiedni namiot? Ogólnie co sądzicie o takim pomyśle?
Maria

Re: Impreza reklamowa?

Postautor: Gnom » śr lis 22, 2017 3:09 pm

A nie uważasz, że z takim namiotem, to nie do końca w naszym klimacie? To nie Kalifornia czy Las Vegas lun Monaco :D Ja bym organizował w normalnym obiekcie, gdzie jak lunie ci ulewa, to nie będzie problemu. Bo co zrobisz, jak będziesz miała wszystko załatwione, zapłacone i dzień przed okaże się, ze burze, ulewa i 110 km/h wiatr? Odwołasz imprezę i pokryjesz koszty gościom? To moim zdaniem już dużo lepiej skorzystać z tego rodzaju miejsc jak Campoverde
Gnom

Wróć do Rozmowy o wszystkim