Slimunox

Tu piszemy o sposobach na walkę z wagą

Slimunox

Postautor: Dominika » pn paź 03, 2016 6:32 pm

Co sądzicie o tym środku jeżeli chodzi o wspomagania odchudzania, jeżeli dużo ćwiczę na siłowni? (nie staram się zrobić z siebie kulturystyki, tylko pozbyć się nadwagi i to mój cel)
Dominika

Re: Slimunox

Postautor: Justyna » śr lis 23, 2016 10:48 am

Głównie patrz na skład i na to by dany środek był opart na naturalnych składnikach
Justyna

Postautor: Janusz » pn gru 26, 2016 11:55 am

Pamiętaj też, że owszem tego typu środki moim zdaniem powinno się stosować, w przypadku gdy chcesz stracić na wadze, ale jako środek wspomagający. Jak nie zastosujesz diety, liczba kalorii nie będzie miałą w dziennym rozliczeniu wartości ujemnej, nie będziesz ćwiczyć czy ćwiczyła (przepraszam nie zwróciłem uwagi o to kto pyta Pan czy Pani), to żadne tabletki w niczym nie pomogą...
Janusz

Postautor: Dominika D » wt sty 10, 2017 12:11 pm

Ja akurat znam osobiście osobę, która stosowała Slimunox i nie ukrywam, że to ile schudła budzi u mnie szacunek
Dominika D

Postautor: Natalia » pt mar 03, 2017 10:16 am

Wystarczy poczytać na http://slimunox.net. Do mnie w każdym razie ten suplement że tak napisze przemawia i w przypadku, gdybym potrzebowała (do tej pory nie miałam problemów ani z nadwagą ani z odchudzaniem) to raczej po niego bym sięgła
Natalia

Postautor: Mandaryn » pt kwie 07, 2017 4:17 pm

MOja kuzynka stosuje te tabletki. Kupiła znając ją pewnie na Allegro, bo ona jak już coś kupuje poprzez interneto to na tym portalu... Ma zasadę, jak jest na Allegro, to jest godne zaufania. Ale wracając do tematu, bierze te tabletki od dwóch miesięcy i faktycznie już widac zmianę, nie wiem ile kilo, bo się nie pytałem, ale zmiana jest widoczna
Mandaryn

Postautor: Magdalena » ndz lip 16, 2017 4:47 pm

Ja stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi sie osiągnąć. W końcu moja waga jest taka o jaką walczyłam. Wreszcie pozbyłam się nadwagi
Magdalena

Wróć do Odchudzanie i suplementy