Odchudzanie?

Tu piszemy o sposobach na walkę z wagą

Odchudzanie?

Postautor: Astra » wt lip 19, 2016 1:18 pm

A co mam zrobić, jak się chce tylko odchudzić... zostało mi po ciąży kilka kilogramów... nie chodzi mi o to by wyglądać jak kulturystyka...co polecacie?
Astra

Re: Odchudzanie?

Postautor: Janusz » sob lip 23, 2016 6:58 pm

A co robisz do tej pory? Nie wiem ciężko coś polecać, jak nic konkretnego nie napiszesz.. Możesz ćwiczyć, lubisz to robić.. Nie wiem jak z basenem? Aerobik? Napiszę ci tak, że moja żona po porodzie miała 16 kg in plus... zaczęła delikatne ćwiczenia jeszcze w czasie karmienia, lecz faktyczny proces odchudzania rozpoczęła po tym jak skończyła karmić Julkę. Wtedy wprowadziła faktyczną dieta, dodała do niej Forevereslim i systematycznie ćwiczyła... ale ciężko napisać, że u ciebie to też zda egzamin, bo podam ci przykład, że na jednym z for też w ten sposób się wypowiedziałem, ba podałem nawet zestaw ćwiczeń żony... po czym Pani jakiej odpowiedziałem miała duże pretensje... bo podobno miała chory kręgosłup i o mało się jej się nie stało. Nie wiem czy była to jakaś próba wyłudzenia odszkodowania... bo groziła sądem... i zamilkła jak jej odpowiedziałem, że mogę skontaktować ją w ten sprawie z bratem prawnikiem, czy co... ale naprawdę, jak chcesz dowiedzieć się kto i jakie miał sposoby, to napisz jakie ty masz warunki i wymagania
Janusz

Postautor: Marcelina » śr sie 17, 2016 7:14 am

Ja też stosowałam Foreverslim który kupiłam na http://promoslim.pl i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. Po 3 miesiącach moja waga spadła o 12 kilogramów... Ale aby nie było, że odchudzanie to była sama słodycz... dieta i regularne ćwiczenia obowiązkowe
Marcelina

Postautor: Paulina 23 » wt wrz 06, 2016 4:31 pm

A jakie ćwiczenia stosowałaś do tego środka i jaką dietę?
Paulina 23

Postautor: Marcelina » wt wrz 20, 2016 12:52 pm

Co do diety, to zbilansowana, z ze ścisłą zasadą, że jem 5 posiłków, ostatni nie później niż o 19 i max dziennie 1700 kcal. Co do ćwiczeń to 2 x w tygodniu cardio, plus reszta tygodnia, to rowerek po 45 minut dziennie na max obciążeniu
Marcelina

Postautor: Mirka j » sob lut 04, 2017 5:40 pm

Paulina weź pod uwagę, ze nie każdy może brać tego rodzaju tabletki. Ja na przykład nie mogę, I tu nie chodzi o firmę, konkretny środke, tylko ogólnie nie mogę. Jedna tabletka i mam biegunkę... i co wtedy?
Mirka j

Postautor: Wiolka » pt mar 03, 2017 10:15 am

A zastanawiałaś się nad takim środkiem? http://allegro.pl/simplic-koktajl-odchu ... 85844.html
Wiolka

Postautor: Wiktoria » pt kwie 07, 2017 4:26 pm

Ja akurat stosowałam IQacai i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam
Wiktoria

Postautor: Paulina » ndz lip 16, 2017 4:53 pm

Ja zdecydowałam się na wspomaganie diety tabletkami Foreverslim i jak się okazało to zrobiłam bardzo dobrze, bo w 3 miesiace pozbyłam się nadwagi
Paulina

Wróć do Odchudzanie i suplementy