Srodki wspomagające potencję...

Tu dyskutujemy na tematy związane z odżywkami i suplementami. W dziale obowiązuje zakaz wystawiania ogłoszeń - sprzedam - kupię (nie dotyczy podania linku do legalnego sklepu zajmującego się obrotem tego rodzaju substancjami.To forum jest czyste - nie piszemy o DOPINGU... za to grozi BAN bez ostrzeżenia

Srodki wspomagające potencję...

Postautor: Paweł » ndz lip 17, 2016 5:32 pm

Mam pytanie... czy środki wspomagające potencję takie jak powiedzmy IQman, który jest oparty na naturalnych składnikach może kolidować z suplementacją braną na przyrost tkanki mięśniowej?
Paweł

Re: Srodki wspomagające potencję...

Postautor: Pocztowiec » pn sie 01, 2016 11:29 am

Ja brałem środek poprawiający potencję... owszem - było po nim znacznie lepiej... nie mniej drugą stroną medalu, którą oprócz zakupu i zastosowania (jak piszesz IQman czyli rozumiem,że sam środek juz wybrałeś) jest też sprawdzenie, czy nie masz "przetrenowania" bo to też może być jadna z przyczyn, że coś jest nie tak...
Pocztowiec

Postautor: Adam » śr wrz 14, 2016 7:10 am

U mnie było podobnie,owszem suplement na poprawę erekcji pomógł, nie mniej ogólnie podstawową przyczyną wszystkiego było przetrenowanie... na podobnej zasadzie jak po ostrej robocie fizycznej masz dosyć i nie myślisz o igraszkach tylko o spaniu
Adam

Postautor: ŁukaszB » ndz lis 13, 2016 10:01 am

A tak to nie powinno być w innym dziele?
ŁukaszB

Postautor: Michał » pt mar 03, 2017 10:12 am

Jak by nie patrzeć to tez suplementy w większości nie? Sam brałem Braveran i z tego co wiem to suplement...
Michał

Postautor: Tomi » pn cze 05, 2017 5:58 pm

Mój brat stosował jak miał problemy z potencją IQman. Jemu podobno pomogło. I chyba faktycznie tak jest, bo przestał narzekac w tym temacie
Tomi

Wróć do Odżywki i suplementy