Wzmoicnienie masy

Tu dyskutujemy na tematy związane z odżywkami i suplementami. W dziale obowiązuje zakaz wystawiania ogłoszeń - sprzedam - kupię (nie dotyczy podania linku do legalnego sklepu zajmującego się obrotem tego rodzaju substancjami.To forum jest czyste - nie piszemy o DOPINGU... za to grozi BAN bez ostrzeżenia

Re: Wzmoicnienie masy

Postautor: Ryszard » ndz lut 19, 2017 9:18 pm

Moim zdaniem z tym largomass to całkiem sensowne rozwiązanie...
Ryszard

Postautor: Egzorcysta » wt mar 28, 2017 9:08 pm

A odnoście tego Largomass to jak się go stosuje? Chodzi mi konkretnie o to czy bierze się go powiedzmy bez względu czy w dany dzień ćwiczymy, czy nie, czy też tylko w dni w które jesteśmy na siłowni?
Egzorcysta

Postautor: Mandaryn » pt kwie 07, 2017 4:12 pm

Ja akurat jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać po zastosowaniu Largomass, wiec jeżeli zależy ci na poprawieniu masy mięśniowej, to moim zdaniem jest to jeden z lepszych sposobów. Zresztą zobacz sam na http://largomass.pl
Mandaryn

Postautor: Paweł » sob kwie 22, 2017 7:13 pm

Ja też stosowałem Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi sę w końcu osiągnąć. Nareszcie widać sens i efekt ćwiczeń na siłowni
Paweł

Postautor: Bysior » pn maja 08, 2017 8:54 pm

Ja jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskac po zastosowaniu Largomass. W końcu trafiłem na środek odpowiedni dla siebie
Bysior

Postautor: Sorbi » wt maja 23, 2017 4:51 pm

Ja akurat miałem okazję stosować Largomass i jestem zadowolony z efektu. W każdym razie dzięki temu środkowi obecnie faktycznie widać wysyłek jaki wkładam w swoją formę na siłowni
Sorbi

Postautor: Tomi » pn cze 05, 2017 5:57 pm

Ja akurat jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi sie osiągnąc po zastosowaniu largomass. Moim zdaniem są to tabletki które są naprawdę warte swojej ceny
Tomi

Postautor: Łukasz » ndz lip 16, 2017 4:19 pm

Ja stosowałem Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu mam taką sylwetkę o jaką mi chodziło
Łukasz

Postautor: Satyr » czw sie 17, 2017 3:34 pm

Ale w sumie to nie ma co sprawdzać, obecnie jednym z najlepszych tego rodzaju środków jest Largomass i tyle. Zresztą proponuje sprawdzić stronę http://steryd.eu
Satyr

Postautor: Danka » wt wrz 05, 2017 1:04 pm

Mój mąż stosował Largomass. Nie wiem jakie miał dokłądnie ćwiczenia, w każdym razie na siłowni był 4 razy w tygodniu. Efekt faktycznie wyszedł super, szczególnie po tym jak zaczął stosowac te tabletki
Danka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Odżywki i suplementy