Largomass

Tu dyskutujemy na tematy związane z odżywkami i suplementami. W dziale obowiązuje zakaz wystawiania ogłoszeń - sprzedam - kupię (nie dotyczy podania linku do legalnego sklepu zajmującego się obrotem tego rodzaju substancjami.To forum jest czyste - nie piszemy o DOPINGU... za to grozi BAN bez ostrzeżenia

Re: Largomass

Postautor: Wioletta » wt sie 01, 2017 5:42 pm

Mój chłopak stosował Largomass i jest bardzo zadowolony z efektu, ja zresztą też uważam, ze obecnie ma super figurę
Wioletta

Postautor: Goliat » pt sie 04, 2017 1:57 pm

Wioletta, wcale się nie dziwię temu, bo obecnie to chyba jeden z najlepszych środków wspomagających budowę masy mięśniowej
Goliat

Postautor: Baltazar » pn sie 07, 2017 9:41 am

A czy przy kamienicy nerkowej nie ma problemów? Bo niestety z jednej strony miałem kamyczki i wiem że mam skłonności do ich tworzenia, a z drugiej zastanawiam się nad jakąś suplementacją przy ćwiczeniach. Tyle tylko, że nie chciałbym sobie zaszkodzić...
Baltazar

Postautor: Brumborek » śr sie 23, 2017 7:41 pm

A ja jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałem po zastosowaniu largomass. W końcu sukces i mam sześciopak o jaki mi chodziło
Brumborek

Postautor: Donaldinio » pn sie 28, 2017 5:13 pm

A ja jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnąć po zastosowaniu Largoamss. W końcu moje wysiłki związane z odpowiednim ukształtowaniem sukcesu są dla mnie zadowalające i jestem w pełni przekonany, że duża w tym zasługa właśnie tego środka
Donaldinio

Postautor: Krakus » wt wrz 05, 2017 3:16 pm

A jaką trzeba utrzymać powtarzalność tego środka?
Krakus

Poprzednia

Wróć do Odżywki i suplementy