Largomass

Tu dyskutujemy na tematy związane z odżywkami i suplementami. W dziale obowiązuje zakaz wystawiania ogłoszeń - sprzedam - kupię (nie dotyczy podania linku do legalnego sklepu zajmującego się obrotem tego rodzaju substancjami.To forum jest czyste - nie piszemy o DOPINGU... za to grozi BAN bez ostrzeżenia

Re: Largomass

Postautor: Balonik » sob sty 07, 2017 8:57 pm

Ja sięœ zdecydiowałem mi nie żałuję tej decyzji. U mnie sprawdza się on idealnie
Balonik

Postautor: Mariuszek » pn sty 30, 2017 2:57 pm

Moim zdaniem to bardzo dobry środek wspomagający budowę masy mięśniowej. Ja w każdym razie kupowałem na http://largomass.pl i jak dla mnie począwszy od samego zamówienia, poziomu obsługi klienta, wysyłki, aż po skuteczność działąnia to rewqelacja
Mariuszek

Postautor: Aleksander » pt mar 03, 2017 10:11 am

Do bodaj Macieja... stosowanie diety nie ejst wymagane jeżeli chodzi o Largomass z tego co pamiętam z ulotki, ale nie zaszkodzi. Moim osobistym zdaniem na diecie wysoko białkowej, na jakiej i ja byłem, i w sumie jeszcze jestem przy zastosowaniu largomass osiągniesz lepsze efekty, ale jak zrobisz to już twoja sprawa
Aleksander

Postautor: Kardek » sob mar 25, 2017 8:19 pm

A ten środek naprawdę nie powoduje skutków ubocznych? Nie wiem można go stosować, jak ktoś regularnie przyjmuje leki?
Kardek

Postautor: Mariusz » pn maja 01, 2017 6:19 pm

Ja stosowałem largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskać. W końcu sukces i mam odpowiednią sylwetkę
Mariusz

Postautor: Wojownik » wt maja 30, 2017 5:42 pm

Mnie na zastosowanie Largomass namówił kolega. Stosowałem te tabletki przez 3 miesiace i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiagnąc. W końcu mam odpoweidnio zbudowaną sylwetkę
Wojownik

Postautor: Max » pn cze 05, 2017 5:43 pm

Ja akurat zdecydowałem się na zastosowanie Largomass i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. Przyrost masy mięśniowej znacznie szybszy
Max

Postautor: Arkadiusz » pn lip 17, 2017 3:09 pm

Ja też zdecydowałem się na Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi sie osiągnąc. W końcu sukces i mam sześciopak
Arkadiusz

Postautor: Damian » wt lip 18, 2017 7:30 pm

Ja też zdecydowałem się na zastosowanie Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się uzyskac. W końcu moje wysyłki o odpowiednio zbudowanę sylwetkę zakończyły się sukcesem
Damian

Postautor: Piksel » sob lip 22, 2017 4:29 pm

Ja jestem z Largomass bardzo zadowolony. W końcu sukces i mam odpowiednio umięśniony sześciopak
Piksel

PoprzedniaNastępna

Wróć do Odżywki i suplementy