Largomass

Tu dyskutujemy na tematy związane z odżywkami i suplementami. W dziale obowiązuje zakaz wystawiania ogłoszeń - sprzedam - kupię (nie dotyczy podania linku do legalnego sklepu zajmującego się obrotem tego rodzaju substancjami.To forum jest czyste - nie piszemy o DOPINGU... za to grozi BAN bez ostrzeżenia

Largomass

Postautor: ŁukaszB » pn paź 03, 2016 6:25 pm

Co sądzicie o środku Largomass?
ŁukaszB

Re: Largomass

Postautor: Norbert » czw paź 06, 2016 8:01 pm

Nie wiem czy będzie to pomocne, ale znalazłem taką stronę http://nowamasa.pl Moim zdaniem to dobry środek
Norbert

Postautor: Kamil » pt paź 07, 2016 8:13 pm

Stosowałem, kuzyn przesłał mi z Londynu, ogólnie jestem zadowolony. Ale będę szczery i napiszę też że do tej pory nie miałem zbyt możliwości porównania do innych środków, więc powstrzymam się od ocen lepszy czy gorszy
Kamil

Postautor: Dromader » wt paź 11, 2016 6:03 pm

Ja akurat sobie chwalę Largomass. Właśnie kończę pierwsze opakowanie. I na pewno nie przestanę stosować tego środka.
Dromader

Postautor: Karol » śr paź 12, 2016 7:16 pm

Ja praktycznie zdecydowany jestem na zaku, jednak poczekam jak znajdzie się jakiś polski dystrybutor
Karol

Postautor: Mirosław » wt lis 08, 2016 5:48 pm

A jak wygląda działaanie tego środka... co jeżeli nie wiem będę musiał przerwać trening na dzień czy dwa?
Mirosław

Postautor: Barbara » pn gru 12, 2016 9:30 am

A to środek dla wszystkich że tak napiszę, czy są jakieś wskazania, nie wiem tylko dla facetów bo coś tam...
Barbara

Postautor: Błażej » śr gru 14, 2016 2:25 pm

Ja akurat kupiłem na http://largomass.pl i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki już widać, a stosuję go dopiero miesiąc. Moim zdaniem to jeden z najlepszych środków w swojej kategorii
Błażej

Postautor: Mati » śr gru 28, 2016 3:47 am

A jakie go stosujesz? Bo spotkałem się z inforamcjami, że wystarczy jedna tabletka dziennie, na innych forach piszą,. że dwie?
Mati

Postautor: Michał » czw gru 29, 2016 5:38 pm

W sumie to bym się zdecydował na ten Largomass. Mam jednak pytanie, czy w jego przypadku należy stosować jeszcze jakąs dietę skierowaną na budowę masy ?
Michał

Następna

Wróć do Odżywki i suplementy