Problem po ćwiczeniach...

Tu dyskutujemy na tematy związane z odżywkami i suplementami. W dziale obowiązuje zakaz wystawiania ogłoszeń - sprzedam - kupię (nie dotyczy podania linku do legalnego sklepu zajmującego się obrotem tego rodzaju substancjami.To forum jest czyste - nie piszemy o DOPINGU... za to grozi BAN bez ostrzeżenia

Problem po ćwiczeniach...

Postautor: Agnieszka » śr sie 17, 2016 7:13 am

Brałam środek wysokobiałkowy po to aby szybciej moje mięśnie nabrały odpowiedniego kształtu... Zaznaczę, że nie były to sterydy, podobnie jak nie zamierzam występować na zawodach... a ćwiczyłam dla lepszej sylwetki... Udało się, ale... wyskoczyły mi pryszcze? Mieliście tego rodzaju sytuację? Jak sobie z nią poradziłyście?
Agnieszka

Re: Problem po ćwiczeniach...

Postautor: Pawłowski N » pn sty 30, 2017 6:46 pm

Ja słyszałęm o pryszczach, ale po strydach... jak tui tego nie było, to może to po prostu przypadek, bądź nie tolerujesz jakiegoś składnika... W każdym razie ja brałem Largomass i żadnych tego rodzaju obiawów nie miałem
Pawłowski N

Postautor: Zbigniwe » ndz lip 30, 2017 4:28 pm

Mój kuzyn, który ma totalną szajbę na punkcie zdrowia, ćwiczęń siłowni etc... też stosuje Largomass.
Zbigniwe

Postautor: Donas » sob sie 12, 2017 3:44 pm

Mnie przekonały informacje zawarte na stronie http://hormonwzrostu.info
Donas

Postautor: Danka » wt wrz 05, 2017 1:03 pm

A bierzecie pod uwagę, ze może to być spowodowane zbyt dużym wysiłkiem?
Danka

Wróć do Odżywki i suplementy