Wzmoicnienie masy

Tu dyskutujemy na tematy związane z odżywkami i suplementami. W dziale obowiązuje zakaz wystawiania ogłoszeń - sprzedam - kupię (nie dotyczy podania linku do legalnego sklepu zajmującego się obrotem tego rodzaju substancjami.To forum jest czyste - nie piszemy o DOPINGU... za to grozi BAN bez ostrzeżenia

Re: Wzmoicnienie masy

Postautor: Szymek » wt wrz 05, 2017 2:37 pm

Ja też stosowałem Largomass i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnać. Owszem, to że mam taką a nie inną sylwetkę, to kwestia ćwiczeń na siłowni i wysiłku, ale również i odpowiedniej suplementacji. Po prostu aby uzyskać maksymalną skuteczność trzeba połaczyć wysiłek z odpowiednią suplementacją.
Szymek

Postautor: Mario » wt wrz 12, 2017 7:58 pm

Ja stosowałem largomass i jestem bardzo zadowolony. W końcu trafiłem na środek bezpieczny w stosowaniu a skuteczny. No i do tego w bardzo dobrej cenie, co możecie sprawdzić na http://largomass.com
Mario

Postautor: Gnom » śr wrz 27, 2017 4:29 pm

Moim zdaniem largomass to jeden z najlepszych środków wspomagających budowę masy mięśniowej. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnąć po zastosowaniu tego środka.
Gnom

Postautor: Korbol » czw wrz 28, 2017 5:34 pm

Moim zdaniem Largomass jest rewelacyjny jak na suplement wspomagający budowę masy mięśniowej. Co prawda nie mam porównania, do innych środków, ale efekt jaki dało jego zastosowanie przerósł moje oczekiwania
Korbol

Poprzednia

Wróć do Odżywki i suplementy